افتتاح مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

افتتاح مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر اسلام پناه مدیرعامل هلدینگ دانش بنیان لیدکو در راستای کاربردی کردن علوم و تحقق تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین.

مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد از جمله مراکزی است که با هدف کاربردی کردن و تبدیل علم به ثروت ضمن حمایت و پشتیبانی، خدمات متنوع و گوناگونی را به محققان و پژوهشگران ارائه می‌دهد، این مرکز به دنبال تحقق دانشگاه نسل سوم و تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین است.

اختصاص دفاتر کار اداری، فضای کار اشتراکی، اتاق جلسات، خدمات مشاوره کسب و کار، امکانات و تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، حضور شتاب‌دهنده‌ لیداکس وابسته به هلدینگ دانش بنیان لیدکو جهت حمایت فکری و مالی از طرح‌ها از جمله امکاناتی است که در این مرکز ارائه خواهد شد.

صاحبان طرح و ایده‌های نو می توانند با حضور در این مرکز، از امکانات توانمندسازی شتابدهنده لیداکس استفاده کرده و ایده خود را پرورش داده و به سوی تجاری‌سازی و ثروت‌آفرینی سوق دهند. از مزایای برخورداری از خدمات توانمندسازی شتابدهنده لیداکس بهره گیری از دانش و تجربه اعضای باشگاه پژوهشگران و فناوران جوان لیدکو با حضور جمعی از نخبگان علمی و دانشی و فناوران جوان و بهره­مند شدن از خدمات و تسهیلات این باشگاه و همچنین صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی لیدکو (فاندکو) به عنوان بازوی سرمایه گذاری خطر پذیر هلدینگ دانش بنیان لیدکو می باشد

دیدگاهتان را بنویسید